Wygibajtus umysłowy

Anita Krajewska (1a) oraz Natalia Kilan (1b) zajęły II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Wygibajtus Umysłowy” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 35 im. Matki Teresy z Kalkuty z Oddziałami Integracyjnymi.  W konkursie startowało 8 dwuosobowych drużyn z tyskich szkół. Na uczestników czekało wiele konkurencji przeplatanych podchwytliwymi zagadkami. Wśród nich znalazła się krzyżówka, zabawa w lustrzane odbicia, rebusy oraz gra w spostrzegawczość. Zadania miały swój limit czasowy, więc najmłodsi uczniowie oprócz bystrości umysłu, musieli wykazać się również szybkością w podejmowaniu decyzji. Organizatorzy przygotowali także atrakcję zwieńczającą konkurs. Podczas oczekiwania na wyniki, uczestnicy mogli obejrzeć występ swoich starszych kolegów, którzy wykonali utwór muzyczny z wykorzystaniem bum bum rurek.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!