Zajęcia pozalekcyjne

 

NAZWA RODZAJ ZAJĘĆ PROWADZĄCY TERMIN
Zajęcia wspomagające uczniów klasy 1 b Aleksandra Drabik Wtorek: 1135
Zajęcia wspomagające uczniów klasy 1 a Anna Rahr Termin do ustalenia z rodzicami
Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla uczniów klas 1 Anna Rahr Poniedziałek: 1235-1320
Przygody z matematyką Wyrównawcze i rozwijające Dorota Bączkowska Poniedziałek: 1430-1600
Rozwijające i wspomagające: „Liczy się matematyka” Mariola Domider Poniedziałek: 0850-0935 (II b)
Poniedziałek: 1235-1320 (4 a)
Wtorek: 1425-1510 (III a)
Czwartek: 1425-1510 (II e, 7 b)
wspomagające Andrzej Pawlas Poniedziałek: 1515 – 1600 (III c, d, e)
Środa: 1425-1510 (II a, f, 7 c)
Bliżej natury – koło turystyczno – przyrodnicze wycieczki rowerowe, piesze – górskie Marzena Gąsior soboty i/lub niedziele, średnio raz w miesiącu po wcześniejszym ogłoszeniu.
Tajemnice życia – koło biologiczne rozwijające: konkursy, doświadczenia, hodowle
wspomagające: uzupełnianie zaległości, poprawa ocen, hodowle (kl II – projekt) – raz w miesiącu
Marzena Gąsior Wtorek: 1510
Nie taka chemia straszna… – koło chemiczne uzupełnienie zaległości, poprawa ocen, quizy, konkursy, proste doświadczenia Małgorzata Pałyga Poniedziałek: 1530 (klasy III Gim)
Wtorek: 1530 (pozostałe)
Łukasz Marek Czwartek: 0710 (raz w miesiącu)
Jest między nami chemia przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, rozwiązywanie zadań z arkuszy egzaminacyjnych, gry, quizy, konkursy Małgorzata Pałyga Środa: 1515
Pascal – koło fizyczne wspomagające i rozwijające Henryk Rej Poniedziałek:
1515 – 1600
Bliżej Geografii wspomagające i rozwijające Kuna Justyna Czwartek: 1420-1505
Podstawy programowania – scratsch Rozwijające Balsam Grzegorz Czwartek: 1600
Uzupełniające Maria Gardas Piątek: 1430-1600 (co 2 tygodnie)
„Polish your English” koło j. angielskiego wspomagające i rozwijające:
– angielski w praktyce
– wymiany międzynarodowe
– zagraniczni studenci
– turystyka (rowerowa, górska, żeglarska) z językiem angielskim
Wojciech Granek Poniedziałek:  1425 – 1510 (od listopada)
wspomagające i rozwijające Sabina Koperwas Od listopada
Drama Club (kółko teatralne) Michał Nowak Od listopada
wspomagające i rozwijające Dawid Kiedrowicz Środa: 1430-1515
Język niemiecki dla każdego Wspomagająco-rozwijające Alicja Bialik Poniedziałek: 0710-0755
Z flamenco przez świat – koło j. hiszpańskiego wspomagające i rozwijające Anna Turek Czwartek: 1515-1600
Pogotowie polonistyczne wspomagające i rozwijające Iwona Kolińska-Latocha Poniedziałek: 1510-1600
Środa: 1425-1510
Estrada Poetycka (koło teatralne) Zajęcia rozwijające Iwona Kolińska-Latocha Wtorek: 1545-1715
  wspomagające i rozwijające Magdalena Pałys Wtorek: 1600-1645
  wspomagające Ewa Łupińska-Rogala Poniedziałek: 1520 (co 2 tygodnie)
Kółko polonistyczne wspomagająco-rozwijające Artur Syktus Czwartek: 0800-0845
Historia jest ciekawa rozwijające i  wspomagające Ewa Bielas Poniedziałek: 1520-1600
Adrian Zieliński Piątek: 1430 – 1515
Michał Glenszczyk Wtorek: 1430-1515 (co 2 tygodnie)
Gry planszowe rozwijające Adrian Zieliński Czwartek: 1430 – 1600 (co 2 tygodnie)
W magicznej krainie sztuki rysunek, malarstwo Kornelia Szostak Czwartek: 1515-1600
Zespół wokalny G1 rozwijające Adam Saczka Środa: 1600-1800 (co 2 tygodnie)
Model Fan rozwijające Karol Jakubik Wtorek: 1430-1515
SZKOT – Szkolne Koło Teologów wspomagające i rozwijające Karol Jakubik Środa: 1510-1555
Ruch Światło-Życie Spotkania młodzieży
Konsultacje
ks. Damian Jarnot Piątek: 1915-2100 (Dom Parafialny)
Środa: 0815-0845
Koło Przyjaciół Biblioteki Zajęcia relaksujące i czytelnicze Izabela Kowal Środa: 1425-1525
Zajęcia pedagogiczne Terapia pedagogiczna. Michalina Kłakus Czwartek: 1420 – 1520
Terapia pedagogiczna. Anna Kowal Czwartek: 1510-1610
W zdrowym ciele… zajęcia sportowo-turystyczne

 

– piłka koszykowa
– liga piłki nożnej
– turnieje piłki nożnej halowej
– wycieczki piesze i rowerowe
– łyżwiarstwo
Rafał Falkowski Piątek: 1600 – 1700
– piłka siatkowa
– zawody sportowe tenisa stołowego, szachowe, piłki koszykowej, piłki siatkowej
– wycieczki rowerowe, piesze – górskie
Janusz Szostak Poniedziałek: 1600 -1700
Zajęcia rozwijające. Krzysztof Kulpiński Piątek: 1600-1645 (co 2 tygodnie)
TURBO FITNESS dla mam, córek i nie tylko… Sabina Pluta-Kotas Poniedziałek: 1900
Środa: 1900