Plany klas

» 1 A » 1 B » 1 C » 2 A » 2 B » 3 A » 3 B » 4 A » 5 A » 5 B » 6 A » 6 B » 7 A » 7 B » 8 A

Klasa 4 A usportowiona/ogólna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 muzyka
4 A usportowiona/ogólna - Saczka A. (18)
matematyka
4 A usportowiona/ogólna - Pawlas A. (21)
matematyka
4 A usportowiona/ogólna - Pawlas A. (18)
religia/etyka
4 A usportowiona/ogólna - Jakubik K. (13)
wychowanie do życia w rodzinie
4 A usportowiona/ogólna - Bielas E. (20)
2 08:50-09:35 matematyka
4 A usportowiona/ogólna - Pawlas A. (19)
plastyka
4 A usportowiona/ogólna - Nieświec A. (20)
wychowanie fizyczne
4 A usportowiona/ogólna - Pluta S. (Sg2)
matematyka
4 A usportowiona/ogólna - Pawlas A. (19)
przyroda
4 A usportowiona/ogólna - Nowok A. (12)
3 09:45-10:30 historia
4 A usportowiona/ogólna - Bielas E. (20)
religia/etyka
4 A usportowiona/ogólna - Jakubik K. (14)
wychowanie fizyczne
4 A usportowiona/ogólna - Pluta S. (Sg2)
język polski
4 A usportowiona/ogólna - Pałys M. (17)
godziny z wychowawcą
4 A usportowiona/ogólna - Koperwas S. (22)
4 10:40-11:25 technika
4 A usportowiona/ogólna - Panek Agnieszka (14)
język polski
4 A usportowiona/ogólna - Pałys M. (17)
przyroda
4 A usportowiona/ogólna - Nowok A. (12)
wychowanie fizyczne
4 A usportowiona/ogólna - Pluta S. (Sg2)
język polski
4 A usportowiona/ogólna - Pałys M. (17)
5 11:35-12:20 język polski
4 A usportowiona/ogólna - Pałys M. (17)
informatyka
4 A usportowiona/ogólna - Zieliński A. (15)
język polski
4 A usportowiona/ogólna - Pałys M. (17)
język angielski
4 A usportowiona/ogólna - Koperwas S. (22)
wychowanie fizyczne
4 A usportowiona/ogólna - Pluta S. (Sg1)
6 12:35-13:20 język angielski
4 A usportowiona/ogólna - Koperwas S. (22)
język angielski
4 A usportowiona/ogólna - Koperwas S. (22)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 5 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 plastyka
5 A - Nieświec A. (18)
język angielski
5 A - Granek W. (25)
informatyka
5 A ch - Zieliński A. (15)
matematyka
5 A - Bączkowska D. (19)
2 08:50-09:35 informatyka
5 A dz - Zieliński A. (15)
wychowanie fizyczne
5 A - Mentel T. (Sg1)
geografia
5 A - Kuna J. (21)
język polski
5 A - Kolińska-Latocha I. (13)
język polski
5 A - Kolińska-Latocha I. (13)
3 09:45-10:30 matematyka
5 A - Bączkowska D. (19)
język angielski
5 A - Granek W. (25)
język polski
5 A - Kolińska-Latocha I. (13)
biologia
5 A - Nowok A. (12)
godziny z wychowawcą
5 A - Kolińska-Latocha I. (13)
4 10:40-11:25 wychowanie do życia w rodzinie
5 A - Bielas E. (20)
religia/etyka
5 A - Jakubik K. (14)
wychowanie fizyczne
5 A - Mentel T. (Sg1)
religia/etyka
5 A - Jakubik K. (14)
język angielski
5 A - Granek W. (25)
5 11:35-12:20 język polski
5 A - Kolińska-Latocha I. (13)
historia
5 A - Biernacki J. (20)
wychowanie fizyczne
5 A - Mentel T. (Sg1)
matematyka
5 A - Bączkowska D. (19)
wychowanie fizyczne
5 A - Mentel T. (Sg2)
6 12:35-13:20 technika
5 A - Panek Agnieszka (17)
język polski
5 A - Kolińska-Latocha I. (13)
matematyka
5 A - Bączkowska D. (19)
historia
5 A - Biernacki J. (20)
biologia
5 A - Nowok A. (12)
7 13:35-14:20 muzyka
5 A - Saczka A. (18)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 5 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
5 B - Pawlas A. (14)
historia
5 B - Biernacki J. (20)
wychowanie fizyczne
5 B - Pluta S. (Sg2)
matematyka
5 B - Pawlas A. (19)
język angielski
5 B - Nowak M. (21)
2 08:50-09:35 biologia
5 B - Nowok A. (12)
matematyka
5 B - Pawlas A. (13)
matematyka
5 B - Pawlas A. (18)
historia
5 B - Biernacki J. (20)
język polski
5 B - Pałys M. (17)
3 09:45-10:30 muzyka
5 B - Saczka A. (18)
wychowanie fizyczne
5 B - Pluta S. (Sg2)
wychowanie do życia w rodzinie
5 B - Bielas E. (20)
język angielski
5 B - Nowak M. (21)
godziny z wychowawcą
5 B - Nowok A. (12)
4 10:40-11:25 język polski
5 B - Pałys M. (17)
plastyka
5 B - Nieświec A. (20)
język polski
5 B - Pałys M. (17)
język polski
5 B - Pałys M. (17)
biologia
5 B - Nowok A. (12)
5 11:35-12:20 technika
5 B - Panek Agnieszka (19)
język polski
5 B - Pałys M. (17)
język angielski
5 B - Nowak M. (25)
wychowanie fizyczne
5 B - Pluta S. (Sg2)
informatyka
5 B dz - Zieliński A. (15)
6 12:35-13:20 religia/etyka
5 B - Jakubik K. (14)
religia/etyka
5 B - Jakubik K. (14)
geografia
5 B - Kuna J. (21)
wychowanie fizyczne
5 B - Pluta S. (Sg1)
7 13:35-14:20 informatyka
5 B ch - Zieliński A. (15)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 6 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
6 A - Domider M. (19) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
matematyka
6 A - Domider M. (13) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
matematyka
6 A - Domider M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
matematyka
6 A - Domider M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
2 08:50-09:35 technika
6 A - Panek Agnieszka (14) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
religia/etyka
6 A - Jakubik K. (17)
historia
6 A - Bielas E. (20) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
informatyka
6 A ch - Zieliński A. (15)
historia
6 A - Bielas E. (20) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
3 09:45-10:30 język polski
6 A - Pałys M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
plastyka
6 A - Nieświec A. (20) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
język polski
6 A - Pałys M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 2)
godziny z wychowawcą
6 A - Pałys M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
4 10:40-11:25 muzyka
6 A - Saczka A. (18)
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 1)
geografia
6 A - Kuna J. (21)
język angielski
6 A ang1 - Nowak M. (21)
język angielski
6 A ang2 - Granek W. (25)
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 1)
5 11:35-12:20 język angielski
6 A ang1 - Nowak M. (12)
język angielski
6 A ang2 - Granek W. (25)
język angielski
6 A ang1 - Nowak M. (21)
język angielski
6 A ang2 - Granek W. (25)
biologia
6 A - Nowok A. (12)
język polski
6 A - Pałys M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
język polski
6 A - Pałys M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
6 12:35-13:20 informatyka
6 A dz - Zieliński A. (15)
język polski
6 A - Pałys M. (17) Dodatkowi nauczyciele: Gorgoń Agnieszka
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 1)
religia/etyka
6 A - Jakubik K. (14)
7 13:35-14:20 biologia
6 A - Nowok A. (12)
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 6 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia
6 B - Bielas E. (20)
język angielski
6 B ang1 - Granek W. (25)
język angielski
6 B ang2 - Koperwas S. (22)
język polski
6 B - Pałys M. (17)
język polski
6 B - Pałys M. (17)
2 08:50-09:35 język polski
6 B - Pałys M. (17)
matematyka
6 B - Bączkowska D. (19)
język angielski
6 B ang1 - Granek W. (25)
język angielski
6 B ang2 - Koperwas S. (22)
język angielski
6 B ang1 - Granek W. (25)
język angielski
6 B ang2 - Koperwas S. (22)
informatyka
6 B dz - Zieliński A. (15)
3 09:45-10:30 technika
6 B - Panek Agnieszka (14)
język polski
6 B - Pałys M. (17)
biologia
6 B - Nowok A. (12)
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 1)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 2)
godziny z wychowawcą
6 B - Bączkowska D. (19)
4 10:40-11:25 geografia
6 B - Kuna J. (21)
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 1)
historia
6 B - Bielas E. (20)
matematyka
6 B - Bączkowska D. (19)
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 1)
5 11:35-12:20 muzyka
6 B - Saczka A. (18)
religia/etyka
6 B - Jakubik K. (14)
matematyka
6 B - Bączkowska D. (19)
religia/etyka
6 B - Jakubik K. (20)
matematyka
6 B - Bączkowska D. (19)
6 12:35-13:20 plastyka
6 B - Nieświec A. (18)
informatyka
6 B ch - Zieliński A. (15)
wychowanie fizyczne
6 AB ch - Mentel T. (Sala gimnastyczna 2)
wychowanie fizyczne
6 AB dz - Pluta S. (Sala gimnastyczna 1)
biologia
6 B - Nowok A. (12)
język polski
6 B - Pałys M. (17)
7 13:35-14:20
8 14:25-15:10
9 15:15-16:00

Klasa 7 A Dwujęzyczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 język angielski III.1
7 A Dwujęzyczna - Granek W. (25)
1 08:00-08:45 język hiszpański II.2.DJ
7 AB hiszp - Bastek D. (21)
język niemiecki II.2.DJ
7 AB niem - Bialik A. (25)
matematyka
7 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
wychowanie do życia w rodzinie
7 A Dwujęzyczna - Bielas E. (20)
biologia
7 A Dwujęzyczna - Nowok A. (12)
język niemiecki II.2.DJ
7 AB niem - Bialik A. (25)
2 08:50-09:35 historia
7 A Dwujęzyczna - Glenszczyk M. (13) Dodatkowi nauczyciele: Woźniak Małgorzata
chemia
7 A Dwujęzyczna - Marek Ł. (14)
matematyka
7 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
chemia
7 A Dwujęzyczna - Marek Ł. (14)
język angielski III.1
7 A Dwujęzyczna - Granek W. (25)
3 09:45-10:30 język polski
7 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
fizyka
7 A Dwujęzyczna - Rej H. (18) Dodatkowi nauczyciele: Woźniak Małgorzata
historia
7 A Dwujęzyczna - Glenszczyk M. (14)
język angielski III.1
7 A Dwujęzyczna - Granek W. (25)
godziny z wychowawcą
7 A Dwujęzyczna - Granek W. (25)
4 10:40-11:25 matematyka
7 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
język angielski III.1
7 A Dwujęzyczna - Granek W. (25)
religia/etyka
7 A Dwujęzyczna - Kaczmarczyk P. (18)
fizyka
7 A Dwujęzyczna - Rej H. (18)
język polski
7 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
5 11:35-12:20 informatyka
7 A Dwujęzyczna - Zieliński A. (15)
język polski
7 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
geografia
7 A Dwujęzyczna - Kuna J. (21)
religia/etyka
7 A Dwujęzyczna - Kaczmarczyk P. (18)
biologia
7 A Dwujęzyczna - Nowok A. (12)
6 12:35-13:20 język angielski III.1
7 A Dwujęzyczna - Granek W. (25)
plastyka
7 A Dwujęzyczna - Nieświec A. (18)
język polski
7 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
język polski
7 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
matematyka
7 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
7 13:35-14:20 geografia
7 A Dwujęzyczna - Kuna J. (21)
język hiszpański II.2.DJ
7 AB hiszp - Bastek D. (25)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
8 14:25-15:10 muzyka
7 A Dwujęzyczna - Saczka A. (18)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
9 15:15-16:00

Klasa 7 B mundurowa/ogólna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
7 B dz - Pluta S. (Sg1)
1 08:00-08:45 język hiszpański II.2.DJ
7 AB hiszp - Bastek D. (21)
język niemiecki II.2.DJ
7 AB niem - Bialik A. (25)
wychowanie fizyczne
7 B dz - Pluta S. (Sg1)
geografia
7 B mundurowa/ogólna - Kuna J. (21)
historia
7 B mundurowa/ogólna - Biernacki J. (20)
język niemiecki II.2.DJ
7 AB niem - Bialik A. (25)
2 08:50-09:35 muzyka
7 B mundurowa/ogólna - Saczka A. (18)
fizyka
7 B mundurowa/ogólna - Rej H. (18)
historia
7 B mundurowa/ogólna - Biernacki J. (13)
fizyka
7 B mundurowa/ogólna - Rej H. (18)
matematyka
7 B mundurowa/ogólna - Bączkowska D. (19)
3 09:45-10:30 geografia
7 B mundurowa/ogólna - Kuna J. (21)
matematyka
7 B mundurowa/ogólna - Bączkowska D. (19)
język angielski III.1
7 B mundurowa/ogólna - Granek W. (25)
matematyka
7 B mundurowa/ogólna - Bączkowska D. (19)
godzina wychowawcza
7 B mundurowa/ogólna - Pluta S. (20)
4 10:40-11:25 język angielski III.1
7 B mundurowa/ogólna - Granek W. (25)
język polski
7 B mundurowa/ogólna - Kolińska-Latocha I. (13)
matematyka
7 B mundurowa/ogólna - Bączkowska D. (19)
język polski
7 B mundurowa/ogólna - Kolińska-Latocha I. (13)
informatyka
7 B mundurowa/ogólna - Zieliński A. (15)
5 11:35-12:20 chemia
7 B mundurowa/ogólna - Pałyga M. (14)
plastyka
7 B mundurowa/ogólna - Nieświec A. (18)
język polski
7 B mundurowa/ogólna - Kolińska-Latocha I. (13)
biologia
7 B mundurowa/ogólna - Nowok A. (12)
religia/etyka
7 B mundurowa/ogólna - Kaczmarczyk P. (18)
6 12:35-13:20 język polski
7 B mundurowa/ogólna - Kolińska-Latocha I. (13)
język angielski III.1
7 B mundurowa/ogólna - Granek W. (25)
biologia
7 B mundurowa/ogólna - Nowok A. (12)
religia/etyka
7 B mundurowa/ogólna - Kaczmarczyk P. (18)
język polski
7 B mundurowa/ogólna - Kolińska-Latocha I. (13)
7 13:35-14:20 wychowanie fizyczne
7 B dz - Pluta S. (Sg1)
język hiszpański II.2.DJ
7 AB hiszp - Bastek D. (25)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
chemia
7 B mundurowa/ogólna - Pałyga M. (14)
8 14:25-15:10 wychowanie fizyczne
7 B dz - Pluta S. (Sg1)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
9 15:15-16:00

Klasa 8 A Dwujęzyczna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 WOS
8 A Dwujęzyczna - Glenszczyk M. (13)
chemia
8 A Dwujęzyczna - Marek Ł. (14)
historia
8 A Dwujęzyczna - Glenszczyk M. (13)
chemia
8 A Dwujęzyczna - Marek Ł. (14)
2 08:50-09:35 język hiszpański II.2.DJ
8 A H - Bastek D. (21)
język niemiecki II.2.DJ
8 A N - Bialik A. (25)
edukacja dla bezpieczeństwa
8 A Dwujęzyczna - Granek W. (25)
WOS
8 A Dwujęzyczna - Glenszczyk M. (14)
język angielski III.1
8 A Dwujęzyczna - Nowak M. (21)
język niemiecki II.2.DJ
8 A N - Bialik A. (21)
3 09:45-10:30 historia
8 A Dwujęzyczna - Glenszczyk M. (12)
język polski
8 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
matematyka
8 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
fizyka
8 A Dwujęzyczna - Rej H. (18)
godziny z wychowawcą
8 A Dwujęzyczna - Nowak M. (21)
4 10:40-11:25 informatyka
8 A Dwujęzyczna - Zieliński A. (15)
fizyka
8 A Dwujęzyczna - Rej H. (18)
język polski
8 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
biologia
8 A Dwujęzyczna - Nowok A. (12)
matematyka
8 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
5 11:35-12:20 geografia
8 A Dwujęzyczna - Kuna J. (21)
matematyka
8 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
religia/etyka
8 A Dwujęzyczna - Kaczmarczyk P. (14)
język polski
8 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
język polski
8 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
6 12:35-13:20 język angielski III.1
8 A Dwujęzyczna - Nowak M. (21)
język angielski III.1
8 A Dwujęzyczna - Nowak M. (21)
język angielski III.1
8 A Dwujęzyczna - Nowak M. (25)
matematyka
8 A Dwujęzyczna - Bączkowska D. (19)
religia/etyka
8 A Dwujęzyczna - Kaczmarczyk P. (14)
7 13:35-14:20 język polski
8 A Dwujęzyczna - Kolińska-Latocha I. (13)
język angielski III.1
8 A Dwujęzyczna - Nowak M. (21)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
8 14:25-15:10 język hiszpański II.2.DJ
8 A H - Bastek D. (25)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
wychowanie fizyczne
7-8 A/A dz - Mentel T. (Sg2)
wychowanie fizyczne
7-8 AB/A ch - Pluta S. (Sg1)
9 15:15-16:00

Dziennik KLASA 1 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Niezgoda E. (Sg1) Dodatkowi nauczyciele: Marczuk Gabriela
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
11:35-12:20
język angielski
Koperwas S. (23)
08:00-08:45
religia/etyka
Jakubik K. (23) Dodatkowi nauczyciele: Marczuk Gabriela
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Niezgoda E. (Sg2)
09:45-10:30
język angielski
Koperwas S. (23)
10:40-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
09:45-10:30
edukacja informatyczna
Niezgoda E. (15)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
09:45-10:30
religia/etyka
Jakubik K. (23)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Niezgoda E. (Sg1)
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Niezgoda E. (23)
11:35-12:20
szachy
Niezgoda E. (23)

Dziennik KLASA 1 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Borzęcka S. (Sg2)
08:50-09:35
religia/etyka
Dąbrowski M. (26)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)
09:45-10:30
edukacja informatyczna
Borzęcka S. (15)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)
09:45-10:30
język angielski
Koperwas S. (26)
10:40-11:25
wychowanie fizyczne
Borzęcka S. (Sg2)
11:35-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)
08:00-08:45
język angielski
Koperwas S. (26)
08:50-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)
10:40-11:25
szachy
Borzęcka S. (26)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)
08:50-09:35
religia/etyka
Dąbrowski M. (26)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Borzęcka S. (Sg1)
10:40-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Borzęcka S. (26)

Dziennik KLASA 1 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00-08:45
religia/etyka
Dąbrowski M. (24) Dodatkowi nauczyciele: Borończyk Agnieszka
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Gołąb A. (24)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Gołąb A. (Sg1)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Gołąb A. (24) Dodatkowi nauczyciele: Borończyk Agnieszka
10:40-11:25
język angielski
Koperwas S. (24)
08:00-08:45
język angielski
Koperwas S. (24)
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Gołąb A. (24)
11:35-12:20
edukacja informatyczna
Gołąb A. (15)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gołąb A. (Sg2)
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Gołąb A. (24)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gołąb A. (24)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Gołąb A. (Sg2)
09:45-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Gołąb A. (24)
10:40-11:25
religia/etyka
Dąbrowski M. (24)
11:35-12:20
zajęcia artystyczne
Gołąb A. (24)

Dziennik KLASA 2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Słaboń A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Szczęsny Agnieszka
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Słaboń A. (Sg1)
10:40-11:25
religia/etyka
Dąbrowski M. (3)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Słaboń A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Szczęsny Agnieszka
08:50-09:35
język angielski
Koperwas S. (3)
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Słaboń A. (3)
11:35-12:20
szachy
Słaboń A. (3)
08:00-08:45
edukacja informatyczna
Słaboń A. (3)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Słaboń A. (Sg1)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Słaboń A. (3)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Słaboń A. (3)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Słaboń A. (Sg1)
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Słaboń A. (3)
11:35-12:20
Godziny dyrektorskie kodowanie
Słaboń A. (3)
08:00-08:45
religia/etyka
Dąbrowski M. (3)
08:50-09:35
język angielski
Koperwas S. (3)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Słaboń A. (3)

Dziennik KLASA 2 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Kuchta A. (10) Dodatkowi nauczyciele: Piątek Katarzyna
09:45-10:30
religia/etyka
Dąbrowski M. (10)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Kuchta A. (10)
11:35-12:20
Godziny dyrektorskie kodowanie
Kuchta A. (10)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Kuchta A. (Sg2) Dodatkowi nauczyciele: Piątek Katarzyna
08:50-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Kuchta A. (10)
11:35-12:20
szachy
Kuchta A. (10)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Kuchta A. (10)
10:40-11:25
język angielski
Koperwas S. (20)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Kuchta A. (10)
09:45-10:30
edukacja informatyczna
Kuchta A. (15)
10:40-11:25
język angielski
Koperwas S. (10)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Kuchta A. (Sg1)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Kuchta A. (Sg1)
08:50-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Kuchta A. (10)
09:45-10:30
religia/etyka
Dąbrowski M. (10)
10:40-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Kuchta A. (10)

Dziennik KLASA 3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Rahr A. (8)
10:40-11:25
język angielski
Koperwas S. (8)
11:35-12:20
szachy
Rahr A. (8)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Rahr A. (8)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Rahr A. (Sg1)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Rahr A. (8)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Rahr A. (Sg1)
08:50-09:35
edukacja informatyczna
Rahr A. (15)
09:45-10:30
religia/etyka
Kaczmarczyk P. (8)
10:40-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Rahr A. (8)
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Rahr A. (8)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Rahr A. (Sg2)
09:45-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Koperwas S. (8)
11:35-12:20
Godziny dyrektorskie kodowanie
Rahr A. (8)
08:00-08:45
język angielski
Koperwas S. (8)
08:50-09:35
religia/etyka
Kaczmarczyk P. (8)
09:45-12:20
edukacja wczesnoszkolna
Rahr A. (8)

Dziennik KLASA 3 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Pamulska E. (5) Dodatkowi nauczyciele: Cebulska Katarzyna
08:50-09:35
wychowanie fizyczne
Pamulska E. (Sg1)
09:45-10:30
język angielski
Koperwas S. (5)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Pamulska E. (5)
11:35-12:20
szachy
Pamulska E. (5)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Pamulska E. (5) Dodatkowi nauczyciele: Cebulska Katarzyna
10:40-11:25
edukacja informatyczna
Pamulska E. (15)
11:35-12:20
wychowanie fizyczne
Pamulska E. (Sg1)
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna
Pamulska E. (5)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne
Pamulska E. (Sg1)
10:40-11:25
edukacja wczesnoszkolna
Pamulska E. (5)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Pamulska E. (5)
10:40-11:25
religia/etyka
Kaczmarczyk P. (5)
11:35-12:20
Godziny dyrektorskie kodowanie
Pamulska E. (5)
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna
Pamulska E. (5)
10:40-11:25
religia/etyka
Kaczmarczyk P. (5)
11:35-12:20
język angielski
Koperwas S. (5)