2018/2019
NAZWA | RODZAJ ZAJĘĆ | PROWADZĄCY | TERMIN |
Zajęcia wspomagające uczniów klasy 1 A | Anna Słaboń | Czwartek: 1220 | |
Klub Młodego Odkrywcy | Zajęcia rozwijające dla klasy 1 B | Agnieszka Kuchta | Czwartek: 1135 |
„Łamigłówki” | Zajęcia rozwijające dla uczniów klas 2 | Ewa Pamulska | Poniedziałek: 1330-1415 |
Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla uczniów klas 2A | Anna Rahr | Czwartek: 1235-1320 | |
Przygody z matematyką | Rozwijające „Matematyczne Asy” | Dorota Bączkowska | Piątek: 1240-1320 (kl. 5) |
Rozwijające i wspomagające: „Liczy się matematyka” | Mariola Domider | Piątek: 1430-1515 (5A, IIIB) | |
wspomagające | Andrzej Pawlas | Poniedziałek: 1515 – 1600 | |
Tajemnice życia – koło biologiczne | rozwijające: konkursy, doświadczenia, hodowle
wspomagające: uzupełnianie zaległości, poprawa ocen, hodowle. |
Agnieszka Nowok | Środa: 0710– 0750
Poniedziałek: 1335 |
Nie taka chemia straszna… – koło chemiczne | uzupełnienie zaległości, poprawa ocen, quizy, konkursy, proste doświadczenia | Małgorzata Pałyga
|
Piątek: 1510 |
Łukasz Marek | Wtorek: 0710 (raz w miesiącu po wcześniejszym wpisaniu się na listę) | ||
Jest między nami chemia | przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, rozwiązywanie zadań z arkuszy egzaminacyjnych, gry, quizy, konkursy | Małgorzata Pałyga | Czwartek: 1335 |
Pascal – koło fizyczne | wspomagające i rozwijające | Henryk Rej | Poniedziałek: 1515 – 1600 |
Bliżej Geografii | wspomagające i rozwijające | Kuna Justyna | Wtorek: 1510-1555 |
Podstawy programowania – scratsch | Rozwijające | Balsam Grzegorz | Czwartek: 1420-1505 |
„Polish your English” koło j. angielskiego | wspomagające i rozwijające:
|
Wojciech Granek | Środa: 1335 – 1420 (dla uczniów klasy 4 A) |
rozwijające | Sabina Koperwas | Wtorek: 1530-1615 | |
wspomagające i rozwijające | Michał Nowak | Czwartek: 1420-1510 | |
wspomagające i rozwijające | Dawid Kiedrowicz | Wtorek: 1335-1420 | |
Język niemiecki dla każdego | Wspomagająco-rozwijające | Alicja Bialik | Środa: 1510-1550 |
Z flamenco przez świat – koło j. hiszpańskiego | wspomagające i rozwijające | Anna Turek | Czwartek: 1420-1505 (raz w miesiącu) |
Pogotowie polonistyczne | wspomagające i rozwijające | Iwona Kolińska-Latocha | Wtorek: 1510-1555
Czwartek: 1420-1505 |
Estrada Poetycka (koło teatralne) | Zajęcia rozwijające | Iwona Kolińska-Latocha | Poniedziałek: 1510-1605 |
wspomagające i rozwijające | Magdalena Pałys | Wtorek: 1700-1745 | |
Kółko polonistyczne | wspomagające i rozwijające | Arkadiusz Kołodziej | Czwartek: 1515-1600 |
Historia jest ciekawa | wspomagające i rozwijające | Ewa Bielas | Poniedziałek: 1515-1600 |
Adrian Zieliński | Poniedziałek: 1510 – 1600 | ||
Michał Glenszczyk | Środa: 1515-1600 (co 2 tygodnie) | ||
Gry planszowe i szachy | rozwijające | Adrian Zieliński | Poniedziałek: 1510-1630 (co 2 tygodnie) |
W magicznej krainie sztuki | rysunek, malarstwo | Kornelia Szostak | Piątek: 1425-1510 |
Zespół wokalny G1 | rozwijające | Adam Saczka | Środa: 1600-1800 (co dwa tygodnie) |
Model Fan | rozwijające | Karol Jakubik | Poniedziałek: 1320-1415 |
SZKOT – Szkolne Koło Teologów | wspomagające i rozwijające | Karol Jakubik | Poniedziałek : 1510-1555 |
Spotkania z Biblią | Spotkania z młodzieżą | ks. Paweł Kaczmarczyk | Czwartek: 1330-1415 (?) |
Koło liturgiczne | Spotkania z młodzieżą | Marek Dąbrowski | Piątek: 1600-1800 (parafia Marii Magdaleny) |
Koło Przyjaciół Biblioteki | Zajęcia relaksujące i czytelnicze | Izabela Kowal | Piątek: 1425-1525 |
Zajęcia pedagogiczne | Terapia pedagogiczna. | Małgorzata Woźniak | Od listopada |
Terapia pedagogiczna. | Anna Kowal | Od listopada. | |
W zdrowym ciele… zajęcia sportowo-turystyczne
|
– piłka koszykowa
– liga piłki nożnej – turnieje piłki nożnej halowej – wycieczki piesze i rowerowe – łyżwiarstwo |
Rafał Falkowski | Od listopada. |
– piłka siatkowa
– zawody sportowe tenisa stołowego, szachowe, piłki koszykowej, piłki siatkowej – wycieczki rowerowe, piesze – górskie |
Janusz Szostak | Piątek: 1330 -1415 |