„Świetlicowy Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną”

Celem konkursu było popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów  związanych z okresem wielkanocnym. Była to również propozycja na wspólne, twórcze i miłe spędzenie czasu z dzieckiem. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-IV.

Pragniemy poinformować, że w konkursie tytuł laureata przyznano 12 osobom.
Są to (w kolejności alfabetycznej):

Chrzanowska Anna kl. 3b

Dec Joanna kl. 1b

Hogstrom Anna kl. 3b

Jakubik Barbara kl. 2c

Kocełak Antoni kl. 4a

Krajewska Anita kl. 4a

Lewandowska Maria kl. 1b

Osławski Filip kl. 1a

Piasecka Lena kl. 1a

Skrzypczyk Maja kl. 2c

Stec Elena kl. 2c

Wendryński Kacper kl. 2a

Poziom prac był bardzo wysoki pod względem estetyki, pomysłowości oraz doboru materiałów i elementów zdobniczych. Jesteśmy pod wrażeniem dokładności i dbałości o każdy szczegół. Wszystkie palmy były wyjątkowo piękne, kolorowe i radosne. Prace przyciągały uwagę swoim bogactwem i urodą.  Dało się zauważyć, że stworzenie ich wymagało dużo pracy i inwencji twórczej. Dlatego też, jury zadecydowało, aby wyróżnić wszystkich uczestników konkursu.


Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i twórcze podejście do tematu!
Gratulujemy!!!