SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA UCZNIÓW SP 14

Serdeczne podziękowania dla uczniów SP 14 biorących udział w przedświątecznej akcji przygotowywania w ramach wolontariatu – kartek bożonarodzeniowych z życzeniami i ozdób świątecznych dla małych pacjentów z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach oraz dla Osób Starszych z Domu Opieki św. Anny w Tychach. Nasza Szkoła została zgłoszona do akcji MEiN ,, RAZEM NA ŚWIĘTA” 2O21, która zachęcała uczniów do niesienia pomocy innym, budowania wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Za nasze działania Szkoła otrzymała dyplom wraz z podziękowaniem. 

Inicjatywa Naszych uczniów była dowodem, że dostrzegamy potrzeby innych i pamiętamy o osobach wokół nas.   

DZIĘKUJEMY I ZACHĘCAMY DO DALSZYCH DZIAŁAŃ NA RZECZ OSÓB I INNYCH INSTYTUCJI DZIAŁAJĄCYCH W RÓŻNYCH OBSZARACH NIESIENIA POMOCY