30 finał WOŚP / 8 Bieruński Bieg Utopca

30.01.2022 r. to dzień, który zapadnie wszystkim głęboko w sercach ❤️❤️❤️. To 30 finał WOŚP oraz 8 Bieruński Bieg Utopca.

Samorząd Uczniowski spisał się na medal – mogą być z siebie dumni. Za sprawą Jakuba Krzyżowskiego z klasy 8c została założona eSkarbonka, do której zebraliśmy ponad 4 tysiące złotych (a kwota wciąż rośnie 😃). Tworzymy wspaniałą społeczność i akcja WOŚP, a szczególnie jej finał jest dowodem, że razem możemy WIELE.

W 8 Bieruński Bieg Utopca wyruszyła nasza Szybka 14 w składzie: Agnieszka Borończyk, Beata Guziołek, Gabriela Haładaj, Patrycja Porczyńska, Wojtek Granek i Tomek Mentel, kolejny raz pokazała, że mknie jak torpeda. Tym razem dwie gwiazdy na podium: Agnieszka Borończyk – 2 miejsce w kategorii Open oraz Beata Guziołek – pierwsze miejsce w kategorii K30 – jest moc. Wojciech Granek miał trochę pod górkę 😕 błoto, deszcz, śnieg i czego tam jeszcze nie było….17 kilometrowy odcinek biegnący przez lędziński Klimont dostarczył biegaczom wiele wrażeń. Ale kto jak nie my…w końcu to nie tylko zabawa, ale i szczytny cel.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna: za wpłaty, za polubienia, udostępnianie postów i wspieranie akcji, której celem nadrzędnym jest zebrać jak najwięcej pieniędzy na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Dziękujemy uczniom, rodzicom, naszym nauczycielom, tym biegnącym i tym, którzy w inny sposób wsparli WOŚP. Jesteście wielcy!

Dziękujemy!