XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

7 października 2022 r. odbędzie się w naszej szkole XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W związku z tym świętem zachęcamy wszystkich uczniów klas IV-VIII do wspólnej zabawy polegającej na wykonaniu dowolnej pracy związanej z tabliczką mnożenia.

Mogą to być :

• – plakaty (zawierające napis Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, datę oraz dodatkowe atrakcyjne elementy zachęcające do nauki tabliczki mnożenia).
  • – komiksy, rebusy z tabliczką mnożenia.
  • – wiersze, rymowanki, wyliczanki, który pomogą w nauce tabliczki mnożenia i będą zawierały podpowiedzi ułatwiające zapamiętanie mnożenia.
  • – projekty kalendarzy z tabliczką mnożenia.
  • – projekty koszulek, spodni, czapek z tabliczką mnożenia.
  • – a także różne inne pomysły – liczy się kreatywność

Prace można wykonać także w grupach dwuosobowych. Dostarczamy je do 5 października do nauczycieli matematyki.

Ps. Przed tym Dniem warto także powtórzyć tabliczkę mnożenia, gdyż wszystko może się zdarzyć…