31. WOŚP z Czternastką

Kolejny raz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach, dołącza do akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której Finał odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 stycznia 2023 r.

W ubiegłym roku do eSkarbonki wspólnie zebraliśmy rekordową kwotę 6876 zł. Niech zadziała siła FB, a serca naszych uczniów, rodziców, nauczycieli, przyjaciół szkoły, wszystkich ludzi  – ponownie otworzą się  na pomoc innym. Poniżej link do naszej tegorocznej eSkarbonki:

eskarbonka.wosp.org.pl/r6ykez

Jaki jest cel zbiórki?

Tym razem WOŚP zagra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci.

Czyńmy dobro każdego dnia!