AKTUALIZCJA – Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Z przyjemnością informujemy, że Filip Jachym zdobył tytuł laureata, a Michalina Domider została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Natomiast w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki Michalina Domider uzyskała tytuł laureatki, zaś Filip Jachym tytuł finalisty. Do tego grona dołączamy również Oskara Rostka, który uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka hiszpańskiego oraz Wojciecha Pośpiecha, z tytułem finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka niemieckiego. Wyróżnienia te są dowodem na ogromny talent i ciężką pracę, jaką włożyli nasi uczniowie w przygotowanie się do konkursów.

Sukces ten nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych nauczycielek, pani Małgorzaty Chełchowskiej i Iwony Kolińskiej-Latochy z języka polskiego, pani Grażyny Jastrzębskiej z matematyki, pani Patrycji Porczyńskiej z języka hiszpańskiego oraz pani Alicji Bialik z języka niemieckiego, które przez wiele miesięcy pracowały z uczniami, pomagając im w doskonaleniu umiejętności językowych i matematycznych oraz w przygotowaniu się do konkursu.

Cieszymy się, że nasza szkoła może poszczycić się tak utalentowanymi uczniami oraz nauczycielami, którzy potrafią rozwijać w nich pasje i zainteresowania. Gratulujemy Filipowi, Michalinie, Oskarowi i Wojtkowi oraz życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!