Mistrzostwa Tychów Tenis 10

15 września na kortach tenisowych Klubu Tenisowego Tennis Team odbyły się Mistrzostwa Tychów Tenis 10. 70 zawodników klas drugich, trzecich i czwartych tyskich szkół rywalizowało na 13 mini kortach. Kilkugodzinna zabawa połączona z ambitną i fair play rywalizacją wyłoniła Mistrzów Tychów Tenis 10. Nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty: w kategorii klas drugich – I m. Ula Cierzyńska, II m. Hania Ćwierz; w kategorii dziewczynek z klas trzecich II m. Nadia Maciejewska, w kategorii chłopców z klas trzecich III m. Kacper Rachwol, w kategorii dziewczynek z klas czwartych II m. Hania Kraszewska, w kategorii chłopców z klas czwartych I m. Szymon Harbuz, II m. Franek Piebiak. Pozostali uczniowie zajęli czwarte miejsca. Cieszymy się, że całoroczna praca i zabawa z tenisem przyniosła super wyniki. Turniej był dofinansowany przez Urząd Miasta.

Gratulujemy !