Sukcesy naszych młodych talentów

     W dniu 16 marca 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Tychach odbyło się podsumowanie XXI Regionalnego Konkursu Plastycznego Muzyka i Obraz. Uroczystość była zwieńczeniem kilkugodzinnej pracy i zaangażowania uczestników. Konkurs polega bowiem na wykonaniu pracy inspirowanej wybranym utworem muzycznym, który towarzyszył młodym artystom podczas malowania i rysowania pobudzając tym samym ich wyobraźnię do działania. W tym roku uczestnicy mierzyli się z następującymi utworami:
– Completorium (Grzegorz Gerwazy Gorczycki)
– Mała suita (Witold Lutosławski)
– Polymorphia (Krzysztof Penderecki)
     Nasza szkła reprezentowała była przez Zuzię Strehlau i Anię Krawczyk, które zdobyły wyróżnienia. Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym!!!