Witaj szkoło!

Relacja z rozpoczęcia klas pierwszych w naszej szkole

Konkurs dla klas 1-3 – 230 lat Konstytucji 3 maja

Już w piątek zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 SP14 na konkurs z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucja 3 maja.

W czasie godziny wychowawczej udostępnimy zadania konkursowe z wiedzy na temat wydarzeń sprzed 230 lat.
Zwycięzcy mogą liczyć na sławę i uznanie społeczności SP14 oraz na wysokie oceny.

Prosimy zapoznajcie się wnikliwie z materiałami (dwa słuchowiska oraz film) zamieszczonymi poniżej to w nich znajdziecie odpowiedzi na pytania konkursowe.

“Wiwat maj”

“Jak kruki opanowały miasto?”

230 rocznica uchwalenia Konstytucja 3 maja – konkurs dla klas 4-8

Już w piątek zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 SP14 na konkurs z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucja 3 maja.

Zwycięzcy mogą liczyć na sławę i uznanie społeczności SP14 jak również na wysokie oceny z historii oraz zachowania.

Prosimy zapoznajcie się z materiałami (wywiad oraz dwa filmy) zamieszczonymi poniżej to w nich znajdziecie odpowiedzi na pytania konkursowe.

Wirtualny Dzień Otwarty 23 II

Zapraszamy na pierwszy w historii SP14 Wirtualny Dzień Otwarty 23 II we wtorek przeprowadzimy live streaming, dzięki któremu na żywo będziemy mogli pokazać Wam nasze atuty.

Link do wydarzenia https://fb.me/e/3yPpqGSGI

Zgodność par w SP14 na Walentynki- od Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Z okazji Walentynek grupa uczniów klas 4 w ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego przygotowała dla uczniów, nauczycieli i nie tylko “tester Walentynkowy” w Scratchu.

1 – Kliknij w zieloną flagę
2 – Wprowadź imię pierwszej osoby