Prelekcja podporucznika Krystiana Bacy

Wczoraj naszą szkołę odwiedził podporucznik Krystian Baca szef działu promocji Wojskowego Centrum Rekrutacji w Tychach. Podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z służbą wojskową, podczas prelekcji z pasją opowiadał uczniom o różnych aspektach związanych z wojskiem. Wspólnie z uczniami omówił zadania, jakie stawiane są przed żołnierzem, różne rodzaje wojska oraz bogatą historię polskiego żołnierza. Jego opowieści wzbudziły zainteresowanie uczniów, czego efektem były niekończące się pytania do gościa.

Wizyta porucznika Bacy była szczególnie związana z obchodami Dnia Patrona, Armii Krajowej. Dzięki prelekcji porucznika Bacy uczniowie zyskali głębsze zrozumienie roli i znaczenia służby wojskowej dla naszego kraju.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować porucznikowi Krystianowi Bacy za poświęcenie czasu i zaangażowanie w edukację naszych uczniów.