Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Bieżący rok szkolny obfituje w sukcesy naszych uczniów. Z radością przekazujemy, że uczennice – Hanna Jachacy uzyskała tytuł laureatki, a Anna Lisok tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Sukces ten nie byłby możliwy bez zaangażowania pani Dyrektor Małgorzaty Chełchowskiej, która przygotowała uczennice do konkursu.

Ponadto dwaj uczniowie klasy 6a – Bartosz Kryczkowski oraz Robert Milarski uzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Warto wspomnieć, że Bartek zdobył 52 punkty i zabrakło mu zaledwie 2 punktów do tytułu laureata. Do konkursu byli przygotowywani przez pana Wicedyrektora Jacka Biernackiego.

Tytuł finalistki w konkursach przedmiotowych, osiągając bardzo dobre wyniki, uzyskały również:
– Ania Lisok – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Hiszpańskiego oraz
– Anita Krajewska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
Uczennice były przygotowywane przez panie Patrycję Porczyńską (j. hiszpański) i Agnieszkę Nowok (biologia).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!