Szkolny Konkurs Recytatorski „Poetycki zwierzyniec”

9 kwietnia został przeprowadzony Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I – III pod hasłem „Poetycki zwierzyniec”. Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowania poezją dziecięcą, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich uczniów. Z każdej klasy wybrano 2 uczniów wewnętrzną drogą eliminacji, którzy reprezentowali swoją klasę. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom recytacji. Występy młodych artystów oceniała wyjątkowa komisja w składzie: p. Małgorzata Chełchowska – dyrektor szkoły, p. Ilona Kopańska – nauczyciel świetlicy, p. Małgorzata Woźniak – pedagog. Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać najlepszych. Podczas obrad komisji uprzyjemniono uczestnikom ten czas aktywnymi zabawami logopedycznymi, ruchowymi i relaksacyjnymi.

Wyniki konkursu są następujące:

Kategoria klasy 1:

I miejsce – Marcelina 1a
II miejsce – Antonina 1c
III miejsce – Alicja 1c

Natalia 1a, Wojciech 1b, Emilia 1c

Kategoria klasy 2:

I miejsce – Piotr 2b
II miejsce – Mieszko 2b
III miejsce – Weronika 2c

Milena 2a,  Nina 2c

Kategoria klasy 3:

I miejsce – Gaja 3c
II miejsce – Jan 3a
III miejsce – Karol 3b

Zofia 3a, Hanna 3b, Zofia 3c

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! Zdobywcy pierwszych miejsc będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.