Warsztaty kulinarne w Patio Con Gusto w Pszczynie

Uczniowie klas pierwszych i drugich wzieli udział  w warsztatach kulinarnych w restauracji Patio Con Gusto w Pszczynie.

Dzieci zaczęły swoje warsztaty  od zwiedzania restauracji Patio Con Gusto, potem udały się do Barazu, gdzie mogły spróbować swoich sił w gotowaniu. Na początku każdy mały kucharz otrzymał niezbędnik każdego gastronoma: nożyk, deskę do krojenia i fartuszek oraz krótki instruktaż o zasadach BHP podczas gotowania.

Tym razem podczas warsztatów dzieci pod okiem szefa kuchni przygotowywały muffinki marchewkowe, sałatki owocowe i jarzynowe, tortille i pyszną lemoniadę. Po przygotowaniu wszystkich posiłków mali kucharze chętnie opowiadali o swoich daniach, a jeszcze chętniej zjadali!

Dziękujemy wszystkim pracownikom restauracji  za miło spędzony czas .