Międzyszkolny Konkurs „1 z 10”

31 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs „1 z 10” z przedmiotów ścisłych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z trzech tyskich szkół podstawowych (SP 14, SP 1 i SP 17) wyłonieni podczas wewnątrzszkolnych eliminacji. Tegoroczną edycję poprowadziła Joanna Gierlotka z klasy III b. Uczniowie musieli zmierzyć się z pytaniami z zakresu chemii, geografii, fizyki i matematyki. Emocje były bardzo duże! Zwycięzcą konkursu został Bartłomiej Giel z SP 14. Kolejne miejsca zdobyli Alicja Buchta i Bartosz Bromblik z SP 1.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wiedzy, umiejętności pokonywania stresu i dziękujemy za wspólną zabawę.

Podziękowania należą się także uczniom klasy III a za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu oraz  jego organizatorkom Małgorzacie Pałydze i Justynie Kunie.