Powitanie roku szkolnego 2019/2020

2 września radośnie rozbrzmiał pierwszy dzwonek, a na szkolnych korytarzach ponownie zagościł radosny gwar. Rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w II turach – dla starszych oraz dla młodszych uczniów. Rok szkolny 2019/2020 zainaugurowano odśpiewaniem hymnu państwowego, po czym pani dyrektor Małgorzata Chełchowska powitała zgromadzonych na sali uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Uczniowie klas 5 oraz 7, z własnej inicjatywy, powitali tegorocznych pierwszoklasistów autorskim wystąpieniem. Po oficjalnych uroczystościach uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania klasowe z wychowawcami.

Wszystkim uczniom pragniemy życzyć wielu sukcesów w nowym roku szkolnym! Niech te nadchodzące miesiące będą dla Was okazją nie tylko do zgłębienia wiedzy, ale także do poznawania siebie i zawierania nowych przyjaźni.