Adrian Zieliński w gronie Microsoft Innovative Educator Expert’ów!

Tuż przed nowym rokiem szkolnym Microsoft ogłosił listę programu Microsoft Innovative Educator Expert. Nasz nauczyciel informatyki drugi rok z rzędu został wyróżniony przez firmę Microsoft prestiżowym tytułem MIE Expert przyznawany najbardziej innowacyjnym nauczycielom w całym kraju.
Program Microsoft Innovative Educator Expert to program, którego ideą jest rozpoznanie w poszczególnych szkołach na całym świecie nauczycieli-wizjonerów, którzy korzystając na co dzień z technologii jednocześnie wskazują nowe drogi ich wykorzystania w edukacji uczniów oraz innych nauczycieli. Nauczyciele z tytułem eksperta MIE są na co dzień blisko technologii Microsoft w swojej pracy, a także są liderami innowacyjności w edukacji.