Dzień Edukacji Narodowej

Wyróżnieni pracownicy Szkoły Podstawowej nr 14 w Tychach

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji, przy zachowaniu procedur bezpieczeństwa sanitarnego, odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyli przedstawiciele klas 4-8, część kadry nauczycielskiej i pracownicy administracji. Pozostali spotkali się w swoich klasach, gdzie poprzez łącza internetowe oglądali transmisję na żywo z uroczystości. Podczas apelu wręczono wyróżnienia za wkład i ponadprzeciętne osiągnięcia na rzecz szkoły i oświaty pracownikom obsługi i nauczycielom. Po tym nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy drugiej pod czujnym okiem Pani Sandry Borzęckiej.

Po apelu nastąpiło uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych, również transmitowane online.

Dziękujemy wszystkim za liczne życzenia, ciepłe słowa i wsparcie. Dołożymy wszelkich starań aby nauka i praca w naszej szkole nadal odbywała się w dobrej atmosferze i z zachowaniem bezpieczeństwa wszystkich w niej przebywających.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z uroczystości Dnia Edukacji Narodowej na szkolnym fanpage’u:

https://www.facebook.com/watch/?v=374532520341362