Liczymy na Wasze głosy…

Nasza Szkoła zgłosiła się do udziału w konkursie Księgarni Empik pt. 1000 powodów, by czytać. Jeśli będziemy dostatecznie wytrwali i zaangażowani mamy szansę wygrać 1000 książek do biblioteki oraz 3 czytniki e-booków PocketBook z katalogiem ponad 30 tys. e-booków na 30 dni z przeznaczeniem do udostępnienia w bibliotece.

Fajnie ?? Bardzo fajnie! 🙂 Wiele jednak zależy od Was. Prosimy, dlatego, o zaangażowanie każdego – mamę, tatę, siostrę, brata a nawet dalekiego wujka – słowem, każdego kto posiada telefon, do udziału w głosowaniu. Dla Was to chwila i kilka kliknięć raz na dzień, a dla Szkoły i jej uczniów ogrom fantastycznej literatury.

Co trzeba zrobić? Tak naprawdę tylko zainstalować aplikację Empik i codziennie (tak, CODZIENNIE) do 2.12 oddać głos na pracę naszej uzdolnionej uczennicy.

Praca Emilii z 6 B jest dostępna pod bezpośrednim linkiem:

https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj?elementId=115115

Aaaa i jeszcze jedno! Jesteśmy jedyną szkołą w Tychach, która uczestniczy w konkursie więc nieśmiało prosimy: Tyszanie, zagłosujcie na swoją reprezentację.