Kalendarz adwentowy w telefonie lub na komputerze 🎅

Jak co roku firma Google przygotowała zabawną świateczną usługę. Nazywa się – Trasa Świętego Mikołaja i każdego dnia, aż do Wigilii, będzie udostępniana w niej jedna cyfrowa niespodzianka.

Link do Trasy:

Po wejściu na odpowiednią stronę lub uruchomieniu aplikacji mobilnej możliwe będzie zapoznanie się z cyfrową wioską Świętego Mikołaja. Tam dowiemy się wielu ciekawostek dotyczących zwyczajów świątecznych i ekologii. Jedną z atrakcji jest również możliwość ubrania elfów, które za ponad trzy tygodnie wyruszą w trasę po całym świecie. Ponadto w usłudze Trasy Świętego Mikołaja jest dostępna gra prezentująca podstawy logiki oraz film przedstawiający opieszałość Świętego Mikołaja. Kolejne atrakcje będzie można poznawać w ciągu następnych dni prowadzących do Wigilii.

Ostatnią z nich będzie możliwość śledzenia trasy Świętego Mikołaja, który przez 24 godziny zdąży objechać niemal całą planetę i wręczyć zabawki praktycznie wszystkim dzieciom. Tam, gdzie Święty Mikołaj nie da rady, pod koniec grudnia lub na początku stycznia wyręczy go jego wschodni kolega po fachu – Dziadek Mróz.

Źródło: https://www.pcformat.pl/Komentarz-Ten-kalendarz-adwentowy-wlaczysz-na-swoim-komputerze-lub-smartfonie,nc,277