Szkolny konkurs na projekt stwora – potwora

Kochani…

Kto wie co to są dinozaury? Kto czytał o smokach z wypiekami na twarzy ? Kto nadal czuje respekt przed waranem lub krokodylem? Co łączy te stwory – potwory?

Pochwalcie się swoimi przemyśleniami biorąc udział w konkursie szkolnym.

UWAGA UWAGA UWAGA

OGŁASZAMY KONKURS NA WYKONANIE NAJBARDZIEJ CZADOWEGO PROJEKTU STWORA  – POTWORA

Masz 3 możliwości aby wziąć udział w konkursie:

1. Stwórz, wybuduj, wykonaj z dowolnego materiału współczesnego gada (węża, jaszczura, krokodyla czy żółwia) lub prehistorycznego dinozaura, a jeżeli masz pomysł na swojego zabawnego stwora, to pokaż nam smoka, który mieszka w twojej głowie.

2. Nie chcesz budować ?….. ale lubisz rysować – wykonaj dla nas gada, dinozaura lub smoka dowolną techniką, na kartce A4 lub A3.

3. Nie masz zdolności plastycznych, ale niezwykłe bogactwo obrazów w głowie? Opisz historię w formie opowiadania o smoku z Komodo albo groźnej hatterii, olbrzymim reksie czy brontozaurze.

Termin zgłaszania prac do 22 marca – można je zostawiać (podpisane – autor i tytuł pracy) w bibliotece szkolnej.

Nagrodzimy najciekawsze prace. Nagrody przyznamy w każdej kategorii z podziałem na klasy 1- 4, oraz 5-8. Może zabawa w lepienie jaszczura lub dinozaura zachęci do pomocy waszych bliskich. Trzymamy kciuki za świetne prace i życzymy powodzenia!