Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Co prawda minęło już trochę czasu, jednak nie możemy nie wspomnieć o sukcesie naszych uczniów. Trójka z nich zakwalifikowała się do trzeciego stopnia Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, co jest niemałym osiągnięciem.

Zofia Dobczyk (8a) została laureatką z języka polskiego. Do konkursu przygotowywała ją pani Iwona Kolińska-Latocha.
Zofia Narkiewicz (8a), natomiast, została finalistką z matematyki. Do konkursu przygotowywała ją pani Dorota Bączkowska.
Michał Laba (7c), pod opieką pani Ewy Bielas, przygotowywał się do konkursu z historii i uzyskał tytuł finalisty.

Poza satysfakcją niekwestionowaną korzyścią dla uczniów są przyznane im dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i składamy im wyrazy uznania oraz serdecznie gratulacje.