Relacja z Dnia Dziecka

Dzień Dziecka obfitował w atrakcje w naszej szkole. Pogoda dopisała, było wesoło i towarzysko.

Klasy 1-3 spacerkiem przeszły do kina na seans filmowy animowanej bajki “Krudowie 2: Nowa Era”, a po filmie co poniektórzy raczyli się lodami.

Klasy starsze natomiast uczestniczyły w dniu gier i zabaw w szkole. Na sześciu przygotowanych stanowiskach klasy miały możliwość wykazać się wiedzą i sprawnościami. Każde zadanie było zapisywane na specjalnie przygotowanej Karcie Zadań, a zdobyć można było aż 10 punktów w każdej konkurencji. A były to: Zabawy informatyczne “Wyścigi robotów”, Ściana Armii Krajowej “Wiedza o Patronie”, Ogród “Zabawy biologiczne”, “Zabawy ruchowe” na boisku szkolnym oraz wzdłuż ulicy Burschego i “Rzuty do kosza” na sali gimnastycznej.
Impreza zakończyła się apelem podsumowującym, podczas którego wręczono dyplomy zwycięskim klasom.