Konkurs “Majowa łąka”

Konkursy – plastyczny oraz fotograficzny o nazwie „Majowa łąka” – cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej Szkoły. Uczestnicy konkursów wykazali się dużą kreatywnością, oryginalnością oraz talentem w ukazaniu piękna wiosennej łąki. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców obu konkursów, wytypowanych przez kilkuosobowe jury.Konkurs plastyczny:
I miejsce: Joanna Piękoś kl. 1a oraz Maja Skrzypczyk kl. 2c
II miejsce: Maria Lewandowska kl. 1b oraz Natalia Milarska kl. 1b
III miejsce: Lena Gwizdalska kl. 1a

Konkurs fotograficzny:
I miejsce: Kacper Wendryński kl. 2a
II miejsce: Lena Piasecka kl. 1a oraz Dorota Seweryn kl. 2b
III miejsce: Maja Frąckowiak kl. 1a, Lena Karkus kl. 1c, Nataniel Czajka kl. 2a oraz
Filip Karkus kl. 3a


Dziękujemy wszystkim uczestnikom!!! Gratulujemy zwycięzcom!!!
Zapraszamy do udziału w następnych konkursach!