Trener personalny na lekcji WF

Na zaproszenie p. Sabiny Pluty, 29 kwietnia kl. 8a gościła na lekcjach wychowania fizycznego trenera personalnego p. Dawida Weintritta. Jest on trenerem przygotowania motorycznego oraz specjalistą do spraw żywienia i suplementacji, a także byłym zawodnikiem piłki nożnej. Grał w wielu śląskich klubach na pozycji bramkarza. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się o co chodzi z nadwyżką kaloryczną oraz jak budować masę mięśniową, czym jest tzw. redukcja i z czym muszą mierzyć się kobiety, a z czym mężczyźni, by osiągnąć cele w treningu siłowym lub wytrzymałościowym. Próbowaliśmy też przyjrzeć się jakie są źródła energii i jaka jest różnica pomiędzy dietą wysokowęglowodanową oraz wysokotłuszczową. Czy można budować masę mięśniową na jednej i drugiej?
Cześć lekcji została poświęcona na prowadzonym przez p. Dawida treningu. Trochę się spociliśmy. Dzięki uprzejmości trenera, Szymon ma możliwość odbyć darmowy trening siłowy, by zobaczyć jak poprzez ćwiczenia oporowe budować masę mięśniową.

Ciekawią Cię treningi jakie wykonuje na co dzień p. Dawid i jakimi ciężarami operuje? Znajdziesz je obserwując profil: https://www.instagram.com/dawidweintritt/