Sukces naszych uczniów

W XIII Wojewódzkim Konkursie Informatycznym CHIPSET drużyna złożona z Michaliny Domider i Adama Sozańskiego osiągnęła wysoki wynik. W etapie teoretycznym konkursu zajęli oni czwarte miejsce, co stanowi ogromny sukces dla młodych adeptów informatyki.

W konkursie brało udział 87 drużyn z całego województwa. W klasyfikacji końcowej nasza drużyna zajęła trzynaste miejsce, co jest kolejnym dowodem na to, że ich umiejętności i wiedza są na bardzo wysokim poziomie.

Konkurs CHIPSET to prestiżowe wydarzenie dla młodych ludzi zainteresowanych informatyką, a wzięcie w nim udziału wymaga dużego zaangażowania i wysiłku.

Gratulujemy Michalinie i Adamowi, i życzymy im dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że ich osiągnięcia będą motywacją dla innych młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i pasję.