Nowy sprzęt komputerowy

Z wielką radością pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla firmy Rockwell Automation, Inc. za przekazanie 15 laptopów marki Dell dla potrzeb naszej szkoły.

Przekazanie sprzętu komputerowego jest dla naszej szkoły niezwykle cennym wsparciem, które pozwoli uczniom na rozwijanie umiejętności cyfrowych oraz zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Dzięki Państwa inicjatywie nasi uczniowie będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi informatycznych, co z pewnością przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia.

Cieszymy się, że istnieją firmy, takie jak Rockwell Automation, które rozumieją potrzeby lokalnych społeczności i angażują się w ich rozwój.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, szczególnie jednemu z rodziców naszych uczniów, który pilotował sprawę po stronie Rockwell Automation.

Dyrekcja i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Armii Krajowej w Tychach