Najlepsi z SP 14 na Gali Laureatów

16 maja, we wtorek, w VIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach miała miejsce Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Szkół Podstawowych, podczas której Wicekurator Oświaty wręczył naszym laureatom zaświadczenia potwierdzające uzyskanie tytułu.

W tym roku tytuł laureata zdobyło aż trzech naszych uczniów – Michalina Domider (matematyka), Filip Jachym (język polski) oraz Oscar Rostek (język hiszpański). Do tego wymienić należy troje finalistów – ponownie Michalinę Domider (język polski) i Filipa Jachyma (matematyka), a także Wojciecha Pośpiecha (język niemiecki).

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom, finalistom i ich rodzicom, a także nauczycielom, przygotowującym uczniów do konkursów.