Jakub Kiwior w Czternastce


Dziś mieliśmy ogromną przyjemność gościć na naszym szkolnym boisku Jakuba Kiwiora. Polski piłkarz grający na pozycji obrońcy, a od stycznia 2023 r. gracz londyńskiego Arsenalu przybył do nas by odpowiedzieć na kilka pytań, wymienić się koszulką oraz rozdać parę autografów. Towarzyszyli mu miłośnicy piłki nożnej UKS GROM TYCHY, którego wychowankiem był Jakub Kiwior.

Wśród fanów znaleźli się nie tylko uczniowie i nauczyciele naszej szkoły czy gracze Gromu, ale także pobliskie Przedszkole nr 9 im. Pluszowego Misia Tychy.

Sprzęt nagłaśniający zamontowany na korytarzach naszej szkoły został zakupiony w ramach Laboratorium Przyszłości – inicjatywie edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.