Stypendia Miasta Tychy „Tyskie Orły”

Serdecznie gratulujemy uczennicy naszej szkoły – Ewie Adamus z klasy 5b stypendium Prezydenta Miasta Tychy!

W poniedziałek w Mediatece odbyła się VIII Tyska Gala Najzdolniejszych Uczniów, podczas której wręczano stypendia Prezydenta Miasta Tychy „Tyskie Orły”. Jest to wyróżnienie przyznawane uczniom szczególnie uzdolnionym za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

Podczas Gali wyróżnieni zostali także absolwenci naszej szkoły: Alyshia Covey, Michalina Domider, Filip Jachym oraz Oscar Rostek, którego dodatkowo nagrodzono voucherem na dowolny kurs językowy.

W tym roku szkolnym przyznano 55 stypendiów, w tym 17 dla uczniów Szkół Podstawowych.

Nie możemy pominąć również uczniów, którzy uświetnili uroczystość swoimi występami tanecznymi czy recytatorskimi: Daniela Mizerskiego z klasy 5a oraz Antoniego Nowoka z klasy 1a.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!