Kolejny plastyczny sukces naszych uczennic

Anna Krawczyk (IIa) oraz Natasza Kobuszko (IIc) zostały nagrodzone w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ulubiony książkowy bohater – przyjaciel z dzieciństwa”, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Mysłowicach. Do konkursu nadesłano 938 prac (przypisanych do różnych kategorii wiekowych) z 79 miast w całej Polsce. Ania zajęła I miejsce za pracę przedstawiającą tytułowego „Hobbita” z powieści J.R.R. Tolkiena, z kolei Natasza zdobyła wyróżnienie za ukazanie  głównego bohatera powieści „Szóstki Wron” autorstwa Leigh Bardugo (tytuł dostępny w naszej bibliotece szkolnej – zapraszamy do lektury :)).

Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć na oficjalnej stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Mysłowicach