Wycieczka klas I do Ustronia

    We wtorek odbyła się druga wycieczka szkolna klas I. Tym razem odwiedziliśmy Park Leśnych Niespodzianek w Ustroniu.

   Byliśmy pełni zachwytu podczas pokazów lotów ptaków drapieżnych i sów, które przelatywały tuż nad naszymi głowami. Ciekawość dzieci wzbudziła również aleja bajkowa z ruchomymi ekspozycjami. Jednak największą radością dla dzieci była możliwość karmienia zwierząt, które wyjadały z rączek zakupione wcześniej ziarna zbóż i kukurydzy lub przygotowane w domu kawałki jabłek czy marchewki. Po czasie aktywnie spędzonym w parku czekała na nas jeszcze jedna atrakcja, jaką było samodzielne pieczenie kiełbasek na Równicy. Do tego wszystkiego sprzyjająca pogoda,  dlatego wszyscy wracali zadowoleni.

Wycieczka była bardzo udana, pierwszoklasiści na pewno ją zapamiętają i chętnie wrócą w to miejsce.