Pierwszaki na stadionie

Dzięki pasji sportowej jednego z naszych uczniów, klasa I A miała możliwość zwiedzania Stadionu Miejskiego w Tychach.

Chłopiec, który chodząc na mecze uzbierał wymaganą ilość naklejek, otrzymywanych za każde wejście, mógł w nagrodę zaprosić kolegów i koleżanki z klasy na wspólne zwiedzanie stadionu i Tyskiej Galerii Sportu. W ramach oprowadzania, zaglądaliśmy do szatni, zostaliśmy wprowadzeni przed murawę drogą piłkarzy, uciekaliśmy albo i nie przed zraszaczami trawy 😉 rozsiadaliśmy się w loży prezydenckiej, zapoznaliśmy się z wybitnymi sportowcami związanymi z naszym miastem, dowiedzieliśmy się ciekawostek związanych z klubem GKSu Tychy, a także wczuliśmy się w rolę komentatora i poczuliśmy atmosferę stadionu, dzięki nagraniom audio.

Cała klasa była bardzo szczęśliwa, że w ten sposób mogliśmy spędzić ostatni dzień zajęć dydaktycznych, tuż przed zakończeniem roku szkolnego.