Uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie Pani por. Marii Gosz-Piątkowiak

31.10.2018 r. musieliśmy odwiedzić grób Pani por. Marii Gosz-Piątkowiak. Zmarła w 2015 r. Pani Maria była dobrym duchem naszego Gimnazjum od 2002 r. czyli nadania szkole imienia Armii Krajowej. Prezes tyskiego Oddziału Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej zawsze powtarzała, że „jest dumna z naszej szkoły” dlatego musimy przynajmniej raz w roku oficjalnie odwiedzać Ją w jej rodzinnych Łodygowicach. W tym roku klasa mundurowa 8B złożyła kwiaty i zapaliła znicze na grobie Pani porucznik. W setną rocznicę odzyskania niepodległości oddaliśmy honory żołnierzowi Armii Krajowej. Zawsze w naszej szkole będziemy czcili bohaterów naszej ojczyzny. Poniżej foto relacja z naszych uroczystości na cmentarzu w Łodygowicach.