XI edycji Konkursu Mitologicznego „Płyńmy do Itaki”

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić uczniów klas piątych i szóstych na XI Wojewódzki Konkurs Mitologiczny pt. „Płyńmy do naszej Itaki”.

   Zmagania dwuosobowych drużyn odbędą się 05 lutego 2019 r. (wtorek) w godz. 9.00 – 11.30 w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach (Rejestracja uczestników w dniu konkursu do godz. 8.45. Bardzo prosimy o punktualność).
   Zgłoszenia dwuosobowych drużyn proszę wysyłać na adres mailowy szkoły do 25.01.2019 godz.14.00. Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Zmagania konkursowe zostaną uatrakcyjnione krótkimi występami uczniów SP14 inscenizujących wybrane mity.
   Zapraszamy z każdej zgłoszonej szkoły 5-10 uczniów w roli kibicującej publiczności. Obecność publiczności w czasie konkursu wspiera zawodników i motywuje do większego wysiłku, buduje pozytywną atmosferę konkursu głośnym aplauzem, przez co sam konkurs staje się bliższy zabawie niż rywalizacji. Dla publiczności także przewidziano konkursy z drobnymi upominkami.