Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu PIX 2019

W tym roku po raz pierwszy odbył się PIX 2019 – Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu. W poprzednim tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszym etapie konkursu – eliminacjach. Zadaniem było rozwiązanie 15 zadań z programowania w aplikacji PixBlocks w odpowiedniej dla siebie kategorii.

Do finału z naszej szkoły zakwalifikowało się 44 uczniów w dwóch kategoriach. W kategorii Master (rocznik 2003-06) maksymalną ilość punktów zdobyli Asia Gierlotka, Paweł Topolan, Karolina Stępień i Nikola Dobosz. W kategorii Skilled (rocznik 2007-09) najlepszych wynik z naszej szkoły zdobył Szymon Staszczak.

FINAŁY startują 27 maja godz. 8:00

wyniki eliminacji: https://pix.edu.pl/

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!