Pokaż nam, jak czytasz? – konkurs

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice, zapraszamy do udziału w konkursie szkolnym.

Nie możemy się zobaczyć w rzeczywistości. Izolacja i ciągłe siedzenie przed komputerem nie służy nikomu. Dlatego odpręż się, weź do ręki książkę i daj przyłapać się na czytaniu … a dokładniej zrób zdjęcie i prześlij go poprzez dziennik elektroniczny do biblioteki (zgłoszenia przyjmuje p. Katarzyna Tluczykont)
Zdjęcia będziemy umieszczać na naszej stronie, a te które poruszą w nas najczulszą nutę zostaną nagrodzone.

Jakie są zasady?

  • Zdjęcie można zrobić samemu lub z pomocą rodzica (szczególna prośba o pomoc do rodziców uczniów klas 1-3).
  • Dopuszczalne (a nawet mile widziane 🙂 ) są ujęcia czytającego rodzeństwa lub całej rodziny.
  • Wykonaniu zdjęcia powinna towarzyszyć atmosfera dreszczyku emocji (jeśli przyłapujemy na czytaniu) lub dobrej zabawy (przy tzw. zdjęciach ustawianych) 🙂
  • Każdy uczeń może wysłać kilka zdjęć (różne ujęcia), w odrębnych wiadomościach.
  • Konkurs będzie trwał tak długo, jak długo będzie trwała edukacja zdalna, chyba, że inaczej zadecyduje organizator. O zmianach w konkursie będziemy informowali poprzez dziennik oraz na stronie szkoły.
  • Biorąc udział w konkursie wyrażacie Państwo automatycznie zgodę na publikację zdjęć (oraz wizerunku osób) na stronie internetowej oraz fanpage’u Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach. Zdjęcia będą wykorzystywane tylko w celach promujących czytelnictwo oraz bibliotekę naszej Szkoły.

Zapraszamy do zabawy!