MEDIATEKA – skrót informacji dla ucznia

Kochani! Zgodnie z hasłem #NieZostawiamCzytelnika prezentujemy kilka informacji odnośnie, znanej i lubianej przez wszystkich tyszan, Mediateki.

Biblioteka jest zamknięta, jednakże realizuje wypożyczenia – zobacz komunikat biblioteki – https://mbp.tychy.pl/index.php

W dziale Rekomendacje Działu dla Dzieci
(https://mbp.tychy.pl/p,234,rekomendacje-dzialu-dla-dzieci) możecie odnaleźć sporą dawkę informacji jaką literaturę poleca Mediateka; krótkie, ale treściwe recenzje z pewnością przybliżą treść proponowanych książek. Podobnie jak w zakładce #przeczytane (https://mbp.tychy.pl/p,306,przeczytane).

aa
a

Interesujące i pełne odnośników są również podstrony Zagadkowni (https://mbp.tychy.pl/p,292,niezostawiamczytelnika) zawierające quizy i łamigłówki. Banialuki w bibliotece (https://mbp.tychy.pl/p,300,banialuki-w-bibliotece) to z kolei propozycja kilkunastu teatrzyków dla najmłodszych. Dział #NieZostawiamCzytelnika (https://mbp.tychy.pl/p,292,niezostawiamczytelnika) to zbiór różnych informacji – gier, książek czy stron internetowych mających na celu umilić czas w dobie pandemii.

Pamiętajcie również, że jako czytelnicy Mediateki możecie skorzystać z książek w chmurze, tzw. IBUK Libra, zawierającej ponad 2 tysiące publikacji online. Wystarczy zgłosić się po kod dostępu (https://mbp.tychy.pl/p,169,ibuk-libra).

Polecamy bardzo serdecznie zbiory Mediateki