Paczuszka dla Chorego Maluszka

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Paczuszka dla Chorego Maluszka” 2021, polegającej na zbiórce najbardziej potrzebnych produktów, na rzecz podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo.
Podopiecznymi Fundacji są nieuleczalnie chore dzieci, z terenu całego województwa śląskiego, w wieku od urodzenia do 18 roku życia.
Fundacja prowadzi również Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Perinatalne, które znajdują się w Tychach przy ul. Jaroszowickiej 113.

Tegoroczna zbiórka będzie trwała do 10.11.2021r.
Fundacja prosi o rzeczy, które podane są na plakacie paczuszki.
Ze względu na sytuację z COVID-19 zbieramy rzeczy w fabrycznie zamkniętych opakowaniach.

Koordynatorami akcji w naszej szkole są:
Agnieszka Wojnowska-Mleczko (świetlica) – klasy I-III,
Magdalena Pałys – klasy IV-VIII.
Miejsce zbiórki: kartonowe pudło – na korytarzu, obok pomieszczenia pani woźnej lub sala nr 17 (kl. IV-VIII)
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału
w akcji!!!