Dzień Edukacji Narodowej

13 października odbył się uroczysty apel w związku z Dniem Edukacji Narodowej. W dwóch turach z zachowaniem dystansu i w maseczkach, na sali gimnastycznej spotkały się najpierw klasy II-V, a następnie klasy VII-VIII. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Chełchowska, witając wszystkich przybyłych. Po niej ze swoim mini-repertuarem zaprezentowały się klasa IB, IIB oraz IA i 1C. W dalszej części Pan Wicedyrektor Jacek Biernacki przedstawił genezę powstania DEN.

Na „scenie” wystąpił również nowy Samorząd Uczniowski, który złożył wszystkim życzenia oraz przedstawił wyniki głosowania uczniów w konkursie „Mistrz, Kosa, Przyjaciel”:

Tytuł nauczyciela MISTRZA otrzymał Pan Tomasz Mentel,
tytuł nauczyciela PRZYJACIELA otrzymali Pani Nina Rosowska i  ks. Paweł Kaczmarczyk, zaś
tytuł nauczyciela KOSY otrzymała Pani Magdalena Pałys.

Na koniec Pani Dyrektor ogłosiła nazwiska pracowników szkoły – nauczycieli i pracowników administracji – wyróżnionych nagrodą prezydenta lub nagrodą dyrektora szkoły.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!