Zapraszamy – X Wojewódzki Konkurs Mitologiczny

ZAPROSZENIE

Z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić uczniów klas szóstych na
X Wojewódzki Konkurs Mitologiczny pt. „Płyńmy do naszej Itaki”.

       Zmagania dwuosobowych drużyn odbędą się 22 lutego 2018 r. (czwartek) w godz. 9.00 – 11.30 w gościnnych murach Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach (Rejestracja uczestników w dniu konkursu do godz. 8.45. Bardzo prosimy o punktualność). Zgłoszenia dwuosobowych drużyn proszę wysyłać na adres mailowy szkoły do 16.02.2018 godz.14.00 (imiona, nazwiska uczniów i opiekuna).

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

        Zmagania konkursowe zostaną uatrakcyjnione krótkimi występami grupy uczniów SP14 w antycznych strojach inscenizujących wybrane mity.
       Zapraszamy z każdej zgłoszonej szkoły 5-10 uczniów w roli kibicującej publiczności. Obecność na sali zmagań publiczności wspiera zawodników i motywuje do większego wysiłku, buduje pozytywną atmosferę konkursu głośnym aplauzem, przez co sam konkurs staje się bliższy zabawie niż rywalizacji. Dla publiczności także przewidziano konkursy z drobnymi upominkami.

Regulamin Konkursu Mitologicznego 2018