Stypendium naukowe dla naszej uczennicy!

    Ferie ledwo dobiegły końca, a nasi uczniowie nie próżnują i już odnoszą kolejne sukcesy. Joanna Gierlotka z klasy II B matematyczno-angielskiej, została wyróżniona stypendium naukowym w ramach projektu Samorządu Województwa Śląskiego pt „Śląskie – inwestujemy w talenty”. Tym samym, Asia znalazła się w gronie 600 najlepszych uczniów i uczennic w całym województwie śląskim (na 270 miejscu)! To wyjątkowe osiągnięcie, zwłaszcza, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko. Docenieni uczniowie musieli uzyskać ze sprawdzianu szóstoklasisty 100% z części matematycznej oraz co najmniej 97,5% z części dotyczącej języka obcego nowożytnego. Dodatkowo, gwarancję uzyskania stypendium stanowiło zdobycie w ciągu ostatnich trzech lat tytułu laureata lub finalisty konkursu o zasięgu co najmniej wojewódzkim z przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych lub języków obcych nowożytnych i innych znaczących osiągnięć. Joannie udało się spełnić powyższe wymagania, a jej sukces, to  kolejny dowód na to, że systematyczność i ciężka praca popłacają. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć! Gratulujemy także nauczycielce matematyki, Pani Marioli Domider, która od kilku lat pracuje z Asią i niewątpliwie przyczyniła się do osiągniecia sukcesu uczennicy.