Moja pierwsza kawiarnia

W ramach zajęć świetlicowych – uczniowie klasy 3a mieli okazję zorganizować swoją pierwszą kawiarnię. Zadaniem dzieci było wejść w rolę pracowników oraz gości w stworzonym przez siebie miejscu spotkań. Kelnerki, kelnerzy oraz cukiernicy serwowali kawę zbożową, herbatę oraz słodkie specjały. Uczniowie mogli również wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami z zakresu savoir-vivre’u. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli oraz uświetnili to wydarzenie!!! Jeszcze raz mogliśmy się przekonać, że nauka przez działanie daje najlepsze efekty!

Sprzęt kuchenny zakupiono w ramach Laboratorium Przyszłości – inicjatywie edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.