Warsztaty technik pamięciowych

Neurony na start – warsztaty technik pamięciowych dla dzieci i młodzieży. Jak zapamiętać 50 słówek z języka obcego, wszystkie fakty powstania listopadowego lub budowę szkieletu człowieka? Aby posiąść tę wiedzę, wystarczy… kreatywność i znajomość technik pamięciowych.

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach:„Aspekty neurodydaktyczne w procesie nauki i pamięci, które odbędą się 24 marca w sobotę, w sali szkoleniowej szpitala wojewódzkiego przy ul. Edukacji 102 .

Zajęcia odbędą się dla dwóch grup wiekowych:

  1. godz. 12 – 14 warsztaty dla dzieci  w wieku 7-13 lat.
  2. godz. 14-16 – warsztaty dla młodzieży w wieku 14-18 lat.

Wstęp wolny.

Zapisy: Justyna Rutkowska, Verso Tychy, tel. 504 255 118, j.rutkowska@verso-rozwoj.pl lub http://www.verso-rozwoj.pl/events/dni-mozgu-w-tychach-im-prof-jerzego-vetulaniego/