Sukcesy podczas XVII edycji Konkursu NASHMISHMASH

      Dnia 23 marca 2018 – po długich i pracowitych przygotowaniach – uczniowie klas VIIA (dwujęzycznej) i VIIB (mundurowej) naszej Szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie na występ sceniczny w języku obcym „NASHMISHMASH 2018” organizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach.

      Z radością informujemy, że uczennice klasy VIIB zdobyły I miejsce w kategorii muzyka a uczniowie klasy VIIA zdobyli II miejsce w kategorii teatr.

video

      VIIB zaśpiewała „Radioactive” (Imagine Dragons), „Sign of the Times” (Styles) oraz własne tłumaczenie na język angielski piosenki „Nim wstanie dzień” (Osiecka/Komeda).

      VIIA w swoim autorskim spektaklu „If the Doors of Time Were Cleansed” zabrała nas w podróż wehikułem czasu, która dla głównej bohaterki skończyła się… (no tego oczywiście nie zdradzimy).

      Nasz sukces jest o tyle cenny, że uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy brali udział w konkursie NASHMISHMASH, a Jury po obradach podkreślało bardzo wysoki poziom zarówno językowy jak i artystyczny wszystkich uczestników.

      Naszą Szkołę reprezentowali: Zuzanna Bałazy, Maja Biesiada, Kornelia Domin, Bartłomiej Giel, Weronika Lepiarz, Marta Nowok, Julia Polok, Kamila Rzyska, Oliwia Spodzieja, Kamila Staszczak, Emma Tarczyńska, Oliwia Trawka i Wirginia Węgrzynek.

   Ze swojej strony bardzo dziękujemy organizatorom XVII edycji Konkursu NASHMISHMASH za serdeczne przyjęcie nas, fantastyczną organizację i atmosferę Konkursu.