Konkurs „Mój Hiszpanski wachlarz”

„El abanico” to po hiszpańsku wachlarz, powoli się o nich zapomina, czasami kolekcjonuje, czasami się o nich czyta w książkach.
Jest jednak jeszcze miejsce gdzie ta tradycja jest żywa, a wachlarze prędko nie wyjdą z użycia – słoneczna Hiszpania. To z nią właśnie kojarzą nam się wachlarze. W tym tygodniu odbyło się oficjalne zakończenie konkursu plastyczno-technicznego „Mój hiszpański wachlarz”. Uczniowie klas 4-6 mieli za zadanie wykonać wachlarz w stylu hiszpańskim. Aby wykonać prawdziwy hiszpański wachlarz uczniowie biorący udział w konkursie musieli zapoznać się z hiszpańską kulturą i tradycją. Oceniany był oryginalny pomysł wykonania, ciekawa technika, jak również praktyczność. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, patrząc na prace uczniów można poczuć hiszpański klimat.

Gratulujemy wszystkim udziału w konkursie:)

I miejsce Robert Milarski 5a
II miejsce Dominika Jezierska 4b
III miejsce Natalia Kilan 6b, Marysia Maślańczyk 4b
Wyróżnienia otrzymali:
Lena Wolska 6b
Tymoteusz Sikora 4c
Maja Skrzypczyk 4c
Magda Pisula 4b

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie, dzięki któremu każdy z uczestników otrzymał nagrodę.