Andrzejki w klasach 4

     W ubiegły piątek, gdy opustoszały szkolne korytarze, a za oknami zapadł zmrok, klasy czwarte gwarnie ruszyły na świetlicę, by świętować tegoroczne Andrzejki. W świetlicy czekali już uczniowie klasy 8a, którzy tego wieczoru wcielili się w rolę profesjonalnych wróżbitów. Czwartoklasiści mogli dowiedzieć się, jak będzie miał na imię ich przyszły wybranek/wybranka serca, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości, gdzie będą mieszkać oraz jakie czekają na nich sukcesy.

     Woskowe figury przybierały niezwykłe kształty, nad których interpretacją uczniowie musieli się co prawda trochę pogłowić, ale odrobina wyobraźni i humoru i zapewniła każdemu wizję świetlanej przyszłości. Serdeczne podziękowania należą się także rodzicom, którzy zadbali o to, by tego dnia stoły uginały się od ciast, czekoladowych babeczek i przysmaków wszelkiego rodzaju.